Signum Studio

Projektowanie stron

Grafiką komputerową zajmuję się od 2001 roku. Staram się wciąż poszerzać swoje umiejętności, poznawać najnowsze programy, oraz normy, które powinny spełniać strony www, by wykonywane przeze mnie prace stawały się coraz lepsze. Zgłębiam również wszelkie informacje dotyczące prawidłowego umiejscawiania elementów na stronie, tak by były najlepiej widoczne dla użytkownika serwisu/sklepu. Wiele projektów, którymi się zajmowałam od początku mojej przygody z grafiką nie zostały przedstawione w poniższym portfolio, ponieważ wymagają unowocześnienia by wpisywały się w najnowsze trendy, ale być może w niedługim czasie znów będzie można je oglądać.

Moją specjalnością są strony, które nie wykorzystują elementów dynamicznych (animacji Flash), jednak na życzenie klienta oczywiście zawsze mogą się takowe pojawić.

Zajmujemy się również projektowaniem banerów do wykorzystania zarówno w kampaniach reklamowych na innych serwisach jak również takich do wstawienia we wszelkie porównywarki cen.

Nie muszą Państwo mieć wyraźnego pomysłu na wygląd strony. Podejmuje się zarówno zleceń z konkretnymi wytycznymi jak również takich, które wymagają ode mnie większej kreacji. Wystarczy podanie kilku informacji. Typu strony, tematyki jakiej dotyczy. Wszystko jest zawsze do domówienia. Staram się spełniać wszystkie Państwa oczekiwania.

Projekty oddawane w Państwa ręce są w formacie .psd. Oczywiście na życzenie przygotowuje pociętą grafikę pod wytyczne osoby, która zajmować się będzie kodowaniem. Do plików dołączany jest zawsze plik tekstowy zawierający wszelką specyfikację (rodzaje użytych czcionek, wielkości, kolory).

Staram się być osobą elastyczną dzięki czemu mam nadzieję, że współpraca z Państwem będzie układać się zawsze bardzo dobrze.

Zapraszam do zapoznania się ofertą oraz do kontaktu i współpracy.